List pożegnalny Pani Dyrektor GCPR Justyny Pawlak.

Pan Prezes Stanisław Żytkowski otrzymał piękny list pożegnalny od Pani Justyny Pawlak, korespondencję publikujemy w całości, życząc Pani dyrektor dalszych sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. List który otrzymaliśmy:

Spotykamy na swojej drodze ludzi, dzięki którym odkrywamy kolejne nuty  tajemniczego utworu zwanego życiem… Przez ostatnie dwa lata odkrywałam wiele pięknych nut…

 Sz. P Stanisław Żytkowski Prezes Towarzystwa im. św. Brata Alberta w Gorzowie Wlkp. W związku z zakończeniem pracy zawodowej z dniem 17 lutego 2017 roku w Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie pragnę  serdecznie podziękować za współpracę. Cieszę się, że mogliśmy wspólnie realizować złożone i nie łatwe zadania na rzecz mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. Przestrzegając zasad poszanowania i godności drugiego człowieka oraz wykazując życzliwość i zaangażowanie, a także ciągłą troskę o zachowanie wysokich standardów pracy, spotykałam się z wyrazami sympatii i szacunku mieszkańców.

 Warto było wytrwale pracować i konsekwentnie pokonywać trudności. Życzę wielu chwil szczęścia i powodów do radości, satysfakcji wżyciu osobistym i zawodowym. Jestem przekonana, iż to symboliczne pożegnanie jest jedynie pewnym etapem Naszej wspólnej aktywności a niedaleka przyszłość przyniesie jeszcze wiele okazji do działań na rzecz drugiego człowieka.

Justyna Pawlak Dyrektor  Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie

Comments are closed.