Trwają Dni Kultury z Bratem Albertem 2014

W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej trwa wystawa fotograficzna pt.: Przyślij nam swoją pracę, którą mógłbyś zatytułować: To nam daje nadzieję. Do 5 kwietnia w bibliotece można głosować na najlepsze prace. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 kwietnia po inscenizacji uczniów II LO o godz. 17:00. Ogłosimy wówczas autorów prac z największą ilością głosów i wręczymy nagrody.

Chcemy przy okazji przeprosić osoby, które pojawiły się w dniu oficjalnego rozpoczęcia wystawy. Informacje w programie i na afiszach sugerowały, że nastąpi wówczas oficjalne otwarcie, tymczasem planowaliśmy jedynie oficjalne zakończenie – za co serdecznie przepraszamy i jeszcze raz zapraszamy 7 kwietnia.

Zapraszamy również na inne wydarzenia związane z Dniami Kultury. Od dzisiaj do soboty w godzinach od 17:00 do 19:00 w domu handlowym Panorama będziemy mieli stanowisko, na którym będzie można zabrać ze sobą książki ofiarowane przez mieszkańców Gorzowa. Podczas rozdawania książek prowadzić będziemy zbiórkę pieniędzy na rzecz schroniska dla osób bezdomnych.

Comments are closed.