Konkurs fotograficzny

Jeszcze do poniedziałku 17 marca można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny pod tytułem: Prześlij nam swoją pracę, którą mógłbyś zatytułować: To nam daje nadzieję.

Prace można przesyłać na adres bratalbertgorzow@gmail.com do 17 marca br. Spośród nadesłanych prac jury wybierze 30 fotografii, które zostaną wydrukowane w formacie 40×30 cm i pokazane w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w dniach od 24 marca do 7 kwietnia 2014 r. W tym czasie osoby oglądająca .wystawę będą mogły oddać głos na maksymalnie 6 najlepszych prac. Waga każdego głosu wynosi jeden punkt. 6 kwietnia głosy zostaną podliczone a dzień później, przy okazji występu uczniów II LO w Gorzowie Wlkp. zostaną ogłoszeni laureaci i zostaną wręczone nagrody.

Parametry prac powinien pozwolić na wydruk fotografii w formacie 40 na 30 cm bez wyraźnej straty jakości. Sugerujemy rozdzielczość zdjęć w przedziale od minimalnej 3000 na 2000 pikseli do maksymalnej 4724 x 3543 pikseli, 300 dpi, w formacie jpg lub tiff.

Prace do drugiego etapu będą wybierane przez jury w składzie:
1. Sławomir Sajkowski – 1 głos
2. Daniel Adamski – 1 głos
3. Zarząd Towarzystwa – 1 głos
4. Pracownicy i mieszkańcy – 1 głos

Ilość prac, na które będą oddawane głosy zostanie ustalona po 17 marca i zależeć będzie od ilości nadesłanych prac.

Nagrodami w konkursie będą bony do zrealizowania w sklepach sieci Empik o wartości 100 zł. Bony otrzyma pierwszych 10 uczestników. Po wystawie będzie można również zabrać wydrukowane prace.

Comments are closed.